"Zainspirowani miłością Boga, którą okazał w Jezusie Chrystusie dzielimy się naszą wiarą. Wierzymy, że Bożym planem dla każdego człowieka jest przywrócić utracony obraz Boga. Jesteśmy na nowo narodzonymi chrześcijanami, członkami jednej z wielu wspólnot ewangelicznych. Naszym pragnieniem jest przybliżać innym Osobę Pana naszego Jezusa Chrystusa"


Jezus powiedział: "Pójdź za mną"...
Kurs "Pójdź za Mną" oparty jest w 100% na Ewangelii Jana, który był najbliższym uczniem Pana Jezusa i poznał Go bardzo dobrze. Jan przedstawia nam osobę Jezusa opisując, to co Jezus czynił, co mówił i przede wszystkim to, kim On jest. Każdy rozdział rzuca nowe światło i pokazuje Jezusa z innej strony, tak że po zapoznaniu się z cała ewangelią pojawia się przed naszymi oczami pełny obraz Pana Jezusa Chrystusa. Dzięki Janowi zrozumiemy kim jest Jezus, poznamy jaki On jest, co dla nas uczynił i co nam daje. Odkrycia dokonane podczas kursu "Pójdź za Mną", szczególnie te związane z poznaniem Pana Jezusa na zawsze zmienią Twoje życie. Poznasz kogoś, kto kocha Ciebie bezwarunkowo, takiego, jakim jesteś, kto chce iść razem z Tobą przez życie, jako przyjaciel i pasterz. Jezus chce być Dla Ciebie chlebem i wodą, drogą i życiem, pokojem i radością.

Kurs składa się z serii dziesięciu spotkań, podczas których rozmawiamy i dzielimy się naszymi odkryciami w osobistym spotkaniu z nauczycielem(czasami w 2-3 osoby). Spotykamy się raz na tydzień online.

Do kogo adresowany jest kurs?
 - Do każdego, kto pragnie zacząć swoją przygodę z Bogiem i Biblią, a nie wie od czego zacząć.
 - Do tych, którzy chcą głębiej poznać Pana Jezusa.
 - Do tych, którzy chcieliby uporządkować swoje życie i znaleźć prawdziwy pokój.

Kurs jest bezpłatny.
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.