AKTUALNOŚCI

Zaproszenie

W najbliższą niedziele 15.05.2022 r. zapraszamy wszystkich na nabożeństwo o godz. 14:00 do Domu Kultury w Myślenicach. Usługującym Słowem Bożym będzie Pastor Andrzej Karzełek z Ruptawy.

W razie pytań proszę dzwonić tel. 577-198-853


Nabożeństwo 1.08.2021


2 List do Koryntian 5:17-19

"Tak więc, jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe. A wszystko to jest z Boga, który nas pojednał z sobą przez Chrystusa i poruczył nam służbę pojednania, To znaczy, że Bóg w Chrystusie świat z sobą pojednał, nie zaliczając im ich upadków, i powierzył nam słowo pojednania."


Jutrzejsze nabożeństwo będzie specjalne, zapraszamy wszystkich, aby poprzesz Słowo Boże w modlitwie i w pieśniach uwielbić naszego Pana Jezusa Chrystusa.Również jutro Paweł i Beata przed Bogiem i Kościołem złożą przysięgę małżeńską.

Zapraszamy na nabożeństwo


Psalm 107:32
"Niechaj go wysławiają w zgromadzeniu ludu, I niechaj go chwalą w radzie starszych!"

W niedzielę 25.07.2021 o godzinie 10:00

Myślenice, Rynek 23.Zborowy wyjazd nad morze


W dniach 8-18 lipca 2021 r. częścią naszej społeczności wyjechaliśmy do miejscowości Dąbki, oprócz zwykłego leniuchowania, opalania, spacerowania itd ... :) każdego dnia wieczorem spotykalismy się by wspólnie modlić się i duużo śpiewać. W najbliższych dniach w naszej galerii będziemy wstawiać trochę zdjęć z naszego wyjazdu.


Galeria


Odsyłamy tez do naszych postów na  facebook.

English Camp w Palowicach


Dzieci z naszej społeczności były w okresie 27.06 - 03.07.2021 na Chrześcijańskim Obózie z nauką języka angielskiego. Fantastyczny czas nauki przy zabawie, rywalizacja w grupach, czas na zgłębianie i poznawanie Biblijnych prawd i Ewangelii.


Zachęcamy do obejrzenia krótkich filmików z tego obozu:

English Camp Vlog 1


ZAPISY DLA CHĘTNYCH ZA ROK  ☺️


Dni modlitwy i postu


List do Efezjan 4:6
"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu."

Od poniedziałku do piątku 27.06-02.07.2021 mamy w naszej Społeczności szczególny czas modlitwy i postu. Przez pięć kolejnych dni będziemy spotykać w domach aby w modlitwie zanosić wiele spraw do Boga.


Imię / nick
Treść komentarza
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.